про фонд

Про фонд

Благодійний Фонд «Здоров'я жінки і планування сім'ї» - громадська неприбуткова організація, яка вже 20 років послідовно та активно працює у сфері збереження репродуктивного здоров'я та захисту репродуктивних прав українського народу, проводячи профілактичну роботу, реалізуючи освітні програми, заходи з адвокації, дослідження, програми підвищення кваліфікації медичних фахівців, інше.

Також Благодійний Фонд є членом Міжнародної Федерації Планованого Батьківства / IPPF, Європейської коаліції проти раку «Європа Донна» / EUROPADONNA, та Мережі з репродуктивного здоров’я та прав у Центральній та Східній Європі / ASTRA.

бачення

Україна – суспільство рівних прав, відсутності дискримінації, в якій кожен усвідомлює відповідальність за власне статеве та репродуктивне здоров’я, а кожна дитина народжується бажаною та здоровою. Система охорони здоров’я є ефективною, прозорою, підзвітною та надає якісні, безпечні і доступні медичні послуги.

Місія

Працюємо задля того, щоб статеве та репродуктивне здоров’я та права перебували в полі уваги на національному та місцевому рівні (у політичній, економічній та соціальній площині) у співпраці з мережею партнерських організацій через навчання, просвітництво і волонтерство, моніторинг та оцінку системи надання послуг в сфері охорони здоров’я та освіти. Завдяки 20 річному досвіду та команді однодумців сприяємо дотриманню репродуктивних та статевих прав та підвищенню якості надання послуг та сфері збереження репродуктивного здоров'я та українських громадян. Є лідером у впровадженні міжнародного досвіду та адаптації в Україні.

Цінності

 

Цілі Фонду

 • Ціль 1

  Репродуктивне здоров’я та репродуктивні права є одним з пріоритетів державної політики на національному та місцевому рівні впродовж 2016-2025 р., що закріплено відповідними нормативно- правовими документами.
 • Ціль 2

  Організації громадянського суспільства беруть участь у реалізації політики у в сфері РЗ/РП та контролюють її виконання на національному та місцевому рівнях.
 • Ціль 3

  Підвищено обізнаність цільових груп (підлітків та їх батьків, молоді, жінок та чоловіків репродуктивного віку, людей з інвалідністю, медичних працівників, освітян) щодо збереження здоров’я та попередження ризиків.
  Населення України обізнане та дотримується моделей відповідальної поведінки щодо збереження власного статевого та репродуктивного здоров’я.
 • Ціль 4

  Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» – провідна, високопрофесійна, ефективна та стабільна організація, яка постійно розвиває свою організаційну спроможність.
 • Експертиза та стратегічний розвиток

  Незалежна експертиза та стратегічний розвиток у галузі збереження репродуктивного здоров’я та захисту репродуктивних прав
 • Інформаційно-просвітницькі програми з питань статевого виховання для

  Молоді / підлітків,
  батьків
 • Організація програм реабілітації для жінок, які перенесли захворювання на рак молочної залози.

 • Надання інформаційних / консультаційних послуг та підтримка діяльності:

  Всеукраїнської інформаційної телефонної лінії з питань репродуктивного здоров’я та планування сім’ї 0-800- 50-27- 57
  Інформаційної лінії «Разом проти раку грудей» 0 800 50 50
 • Інформаційні кампанії з питань репродуктивного здоров’я громадян та захист прав пацієнтів, людей з особливими потребами.

 • Навчання медичного персоналу

  Програми підвищення кваліфікації для лікарів (гінекологів, онкологів, рентгенологів)
 • Інформаційні кампанії з питань профілактики онкологічних захворювань у жінок:

  Рак молочної залози
  Рак шийки матки
 • Організація інформаційних кампаній та збору коштів для закупівлі сучасного діагностичного обладнання.

 • Сприяння громадському обговоренню питань збереження репродуктивного здоров’я та захисту репродуктивних прав шляхом проведення конференцій, круглих столів та інших громадських заходів.

 • Підтримка розвитку громадських організацій та волонтерського руху в Україні.

 • Надання міні-грантів

Крім того, Благодійний Фонд виступає ключовим партнером у реалізації міжнародних проектів в Україні, активно співпрацює з державними органами і неурядовими організаціями, а також здійснює діяльність, орієнтовану на широку аудиторію громадян України.