Благодійна організація «Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» оголошує конкурс на проведення оцінки потреб, обмежень та можливостей первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) в Україні  в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні», що фінансується  Урядом Швейцарської Конфедерації через Швейцарську агенцію з розвитку та співробітництва Міністерства закордонних справ Швейцарії (SDС)

Благодійна організація «Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» (далі – «Організатор конкурсу») є провідною недержавною професійною організацією, яка у співпраці з державними партнерами та громадськими організаціями працює для  протидії та профілактики неінфекційних захворювань в Україні шляхом надання   технічної підтримки відповідних програм, що впроваджуються по всій території України.

Інформація про проект, в рамках якого оголошено конкурс

Чотирирічний проєкт «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні», що має на меті зниження рівня захворюваності та смертності, спричинених неінфекційними захворюваннями (НІЗ), розпочався у листопаді 2020 року. Реалізація запланованих заходів відбувається у тісній співпраці з багатьма партнерами як на національному, так і на регіональному рівні, зокрема, у 5 пілотних областях України (Дніпропетровській, Львівській, Полтавській, Рівненській та Херсонській).
Проєкт впроваджує «Джі Еф Ей Консалтинг Груп ГмбХ» (GFA Consulting Group GmbH)», Німеччина, спільно з Університетськими клініками Женеви та українськими партнерами – БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» та ТОВ «ВАН ХЕЛС», за фінансової підтримки Швейцарської Агенції з розвитку та співробітництва Міністерства закордонних справ Швейцарії.

Діяльність проєкту зосереджена на таких основних напрямках:

 1. підготовка проєктів нормативно-правових актів, що сприятимуть профілактиці та контролю НІЗ;
 2. посилення спроможності первинної ланки медичної допомоги надавати населенню якісні послуги з профілактики, ранньої діагностики, лікування та ведення НІЗ;
 3. посилення потенціалу закладів охорони здоров’я, центрів контролю та профілактики хвороб, закладів загальної середньої освіти та громад у реалізації заходів, що мають на меті зменшити ризики НІЗ, змінити поведінку, покращити знання, ставлення та практики щодо НІЗ серед населення України.

Період надання послуг – серпень – грудень  2022 року.

Дослідження оцінки закладів первинної ланки надання медичної допомоги включає в себе наступний обсяг робіт:

 • Проведення опитування в рамках оцінки закладів ПМСД серед представників цільової аудиторії: керівників закладів ПМСД, медичних працівників, пацієнтів, мешканців громади (всього – 7 цільових аудиторій).
 • Вибірка: 1) орієнтовно 368 інтерв’ю у закладах первинної медико-санітарної допомоги (приблизно по 23 інтерв’ю в кожному із 16 закладів первинної медико-санітарної допомоги); 2) 160 інтерв’ю з мешканцями громад (по 10 інтерв’ю з мешканцями кожної з 16 громад).
 • Географія дослідження: 16 визначених громад Львівської, Рівненської, Полтавської, та Дніпропетровської областей.
 • Проведення тренінгу-інструктажу для регіональних дослідницьких команд Замовника, які будуть проводити інтерв’ю в закладах первинної медико-санітарної допомоги.
 • Інструктаж інтерв’юерів Виконавця та проведення 160 інтерв’ю з мешканцями громад за допомогою інтерв’юерів Виконавця.
 • Контроль за ходом дослідження, коректністю вводу даних.
 • Аналіз отриманих даних.

Детальна інформація прописана з Технічному завданні.

Загальні вимоги до кандидата:

 • досвід роботи в сфері проведення досліджень;
 • досвід збору, акумуляції та аналізу великого обсягу інформації;
 • досвід роботи із державними установами, закладами охорони здоров‘я та громадськими організаціями;
 • розгалужена мережа належним чином підготовлених інтерв’юерів по всій території України (за винятком територій, окупованих Російською Федерацією);
 • підтверджена система контролю якості;

Як взяти участь у конкурсі:

будь ласка, надсилайте свою Технічну пропозицію, яка описує методологію для виконання завдання, резюме виконавця та портфоліо завдань, які виконувалися організацією або експертом  українською мовою на адресуLesia.Khmel@gfa-group.de та Anzhelika.Maznova@gfa-group.de  28 серпня 2022  (до 23:59).

У назві повідомлення зазначте: «Конкурс: Оцінка потреб, обмежень та можливостей первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) в Україні»

Останній термін подання заявок:  28 серпня 2022 року (до 23:59).

Результати проведення конкурсу будуть оголошені 31 серпня 2022 року .БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» працює відповідно до політики рівних можливостей, тому наймає на роботу кваліфікованих фахівців з різних секторів суспільства, незалежно від їх соціально-демографічних характеристик і індивідуальних переваг.