Благодійна організація «Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» оголошує тендер на запис і розміщення радіоролику в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні», що фінансується  Урядом Швейцарської Конфедерації через Швейцарську агенцію з розвитку та співробітництва Міністерства закордонних справ Швейцарії (SDС)

Благодійна організація «Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» (далі – «Організатор конкурсу») є провідною недержавною професійною організацією, яка у співпраці з державними партнерами та громадськими організаціями працює для  протидії та профілактики неінфекційних захворювань в Україні шляхом надання технічної підтримки відповідних програм, що впроваджуються по всій території України.

  
Назва послугЗапис і розміщення радіоролику
Спосіб виборуКонкурсний 
Місце Львівська, Полтавська, Дніпропетровська, Херсонська Рівненська області. 
Термін дії контракту Липень – вересень 2022

Технічне завдання 

  1. Вступ

   Неінфекційні захворювання (НІЗ), які включають серцево-судинні захворювання (ССЗ), рак, діабет, хронічні респіраторні захворювання та стани психічного здоров’я) відповідають за 84% всіх смертей в Україні (2017)[1].  В рамках Швейцарської Програми Співробітництва (SDC) в Україні 2020 – 2030 року, SDC підтримує впровадження проекту “Зменшення факторів ризику виникнення неінфекційних захворювань в Україні”. Метою інвестицій SDC в охорону здоров’я є надання громадянам України більш рівного та стійкого доступу до якісних та доступних послуг первинної медико-санітарної допомоги з акцентом на профілактиці захворювань, зміцнення здоров’я  та промоції більш здорового способу життя. Цей проект забезпечить розвиток потенціалу на національному та регіональному рівнях у п’яти регіонах: Львівській, Дніпропетровській, Полтавській, Рівненській та Херсонській областях. Загальною метою проекту є зменшення впливу факторів ризику на здоров’я людини, зниження захворюваність та смертність від НІЗ серед населення України.

2. Ціль та завдання

Завдання тендеру виконується в рамках інформаційної кампанії з профілактики цукрового діабету “Мисливці за діабетом” мета якої профілактика цукрового діабету 2 типу серед груп ризику.

Записати та розмістити радіоролік з профілактики цукрового діабету за розробленим сеценарієм на радіостанціях вищезазначених областей.

Ролик має тривати 30 секунд і мотивувати людей проходити тестування рівня цукру в крові.

Мають бути обрані топ-популярні радіостанції, які забезпечують максимальне охоплення в обраних регіонах.  

3. Обсяг роботи 

  • Записати радіоролік
  • Обрати топ радіостанції які забезпечують охоплення на обраних регіонах
  • Забезпечити трансляцію

4. Ключові результати 

Завдання має бути виконане в період  серпень – вересень 2022.

Сума контракту: до 5 000 CHF

Будь ласка, надайте:

  1. Технічну пропозицію, яка описує перелік послуг та бюджет з контактною інформацією представника організації, яка відповідає за виконання  завдання
  2. Інформацію про організацію, яка містить досвід виконання подібних завдань.
5.  СТРОКИ НА НАДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Пропозиції необхідно надіслати на електронну адресу Anzhelika.Maznova@gfa-group.de з темою листа «Тендер на запис і розміщення радіоролику».

Останній термін подання заявок:  10 липня 2022 року (до 23:59).

БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» працює відповідно до політики рівних можливостей, тому співпрацює з кваліфікованими фахівями з різних секторів суспільства, незалежно від їх соціально-демографічних характеристик і індивідуальних переваг. Проєкт звільняється від сплати податку на додану вартість (ПДВ) відповідно до Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №153 «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги» (Реєстраційна картка проєкту № 4852 від 22.10.2021 року).