Благодійна організація Благодійний Фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» оголошує запит на подання цінових пропозицій на закупівлю та постачання комп’ютерного обладнання на умовах тендеру

Склад тендерної документації  – дане оголошення.

Тип тендеру та спосіб оголошення – відкритий.

.Джерело фінансування закупівлі послуг  – Фонд ООН у галузі народонаселення.

Оплата відбувається безготівковим розрахунком.

Перелік необхідного обладнання та перриферії

  1. БФП – багатофункціональний пристрій – принтер, сканер, копір з підключенням до ПК по USB, монохромним лазерним друком, персонального використання. Перевага пристроям виробництва Canon, Canon
  2. Моноблочний ПК (AIO, All-in-one) – персональний комп’ютер, що поєднує в одному корпусі системну логіку, накопичувачі і монітор. Перевага пристроям марки ASUS, наприклад Asus Zen AiO 24 Black.Базовы вимоги – процессор класу Intel i5, 8 або більше Гб оперативної пам’яті, якісний екран розміром від 23 дюйми – MF3010 – 10 одиниць  (дві окремі закупівлі по 5 шт.).

Термін незмінності умов  – Пропозиції повинні містити фіксовану ціну на базі «все включено», з урахуванням вартості доставки та усіх інших витрат. Ціни повинні бути представлені в гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 30 (тридцяти) календарних днів після дати подання пропозицій. Заявники повинні надавати розцінки на офіційному бланку або в офіційному форматі.

У тексті своєї пропозиції, кожен заявники повинні надати орієнтовні терміни (у календарних днях) доставки (після отримання замовлення). Орієнтовні терміни доставки, зазначені у пропозиції у відповідь на цей запит, стануть частиною договору з переможцем тендеру

Визначення переможців  – Відбудеться після фінансової оцінки запропонованих пропозицій згідно критеріїв, які зазначені у Тендерній пропозиції.

Оприлюднення результату процедури закупівлі  – Шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою протягом одного робочого дня з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Особливі умови

  • Учасники фактом участі у тендері:

– Визнають, що несуть відповідальність за достовірність наданої інформації та усвідомлюють репутаційні ризики, пов’язані з наданням недостовірних відомостей та послуг неналежної якості.

– Безумовно погоджуються з усіма умовами тендеру і зобов’язуються виконувати їх належним чином.

Гарантійний термін: Гарантійне обслуговування та ремонт є обов’язковими для усіх товарів у рамках цього запиту. Усі товари, запропоновані в рамках цього тендеру, повинні мати гарантію мінімум дванадцять (12) місяців від дати доставки та приймання товарів, якщо інше не зазначено у технічних характеристиках. У момент передачі будь-якого товару усі права на гарантійну підтримку та обслуговування передаються разом із товаром кінцевому споживачу цього товару.

Кінцевий термін подання заявок  – Всі пропозиції, отримані після кінцевого терміну подання заявок, а саме після 21 квітня 2023 р. (23:59)., розгляду не підлягають.

Спосіб отримання заявок – Електронною поштою на адресу: info@rhr.org.ua з темою листа: «Документи на тендер».

Запитання щодо тендеру – Надсилати електронною поштою на адресу: info@rhr.org.ua

Контактна особа –  Солов’йов Андрій, тел. (044)596-50-99 та (099)148-04-55