Благодійна організація “Благодійний Фонд “Здоров’я жінки і планування сім’ї шукає постачальника послуг з розробки програмного продукту на умовах тендеру

Склад тендерної документації  – дане оголошення.

Предмет/Назва послуг:

Послуга з розробки програмного продукту «ІНДЕКС ЗДОРОВ’Я ШКОЛИ» автоматизованого інформаційного комплексу освітнього менеджменту (ПАК «АІКОМ»)

Технічні вимоги до розробки програмного продукту:

Імплементація функціоналу онлайн опитування, реалізованого для самооцінки закладу освіти в рамках концептуальної схеми «Індекс здоров’я школи», що впроваджується в рамках українсько-швейцарського проєкту «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань в Україні» («Діємо для здоров’я»), передбачає наступне:

 1. Розробку програмного забезпечення для проведення опитування закладів освіти «Індекс здоров’я школи» згідно технічного завдання (буде надано переможцю відбору):
  1. Створення в рамках ПАК «АІКОМ» для рівнів закладів освіти, управлінь освітою, МОН нових властивостей, довідників, реєстру опитувань;
  1. Надання прав (каскадна ієрархія) різним групам користувачів;
  1. Забезпечення реалізації функціональності, при якій заклади освіти в системі ПАК «АІКОМ», які мають ID в системі, автоматично стають об’єктами застосування онлайн опитування/анкетування. 
  1. Застосування в якості базового реєстру закладів освіти ПАК «АІКОМ» (Назва, e-mail, ID в системі ПАК «АІКОМ», регіон(область), район, об’єднана територіальна громада, населений пункт (тип, назва), район в місті).
  1. Модуль анкетування/опитування (заклади освіти авторизуються в системі за єдиним обліковим записом ПАК «АІКОМ», відповідно до прав доступу мають змогу перейти до необхідного модулю та ознайомитись з актуальним переліком опитувань/анкетувань та пройти їх, відповідно типу анкетування/опитування мати можливість проводити повторне заповнення, переглядати зрізи та зведені результати проведеного анкетування);
  1. Модуль результатів (користувачі мають право формувати зведені результати з вибором анкети (анкет) (із збереженням конфіденційності стосовно респондентів та учасників проведених анкетувань).
 2. Проведення інтеграції програмного забезпечення для проведення опитування закладів освіти «Індекс здоров’я школи» з програмно апаратним комплексом «АІКОМ»:
  1. Єдиний центр авторизації
  1. Інтеграція користувачів ПАК «АІКОМ»
  1. Інтеграція закладів освіти ПАК «АІКОМ»
  1. Адаптація дизайну до ПАК «АІКОМ»
  1. Модернізація особистого кабінету закладу освіти;
  1. Модернізація аналітичного модулю;
  1. Первинна інтеграція (наповнення) анкет, опитувальників до модуля.
 3. Розробку інформаційного ресурсу “Модель здорової школи” (управління вмістом сайту з відкритим вихідним кодом WordPress).

Середовище розгортання програмного продукту, методологія та контент (Індексу та інформаційного ресурсу) будуть надані переможцю.

Терміни.  Загальна тривалість робіт з розробки та інтеграції модуля анкетування/опитування оцінюється в межах 4 місяців з дня укладення договору. Розробка інформаційного ресурсу “Модель здорової школи” може виконуватись послідовно в межах 6 місяців з дня укладення договору.

Тип тендеру та спосіб оголошення – відкритий.

Мета тендеру   –  вибір постачальника та підписання договору з переможцем тендеру.

Джерело фінансування закупівлі послуг  –  Українсько-швейцарський проєкт «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань».

Валюта тендеру  – Гривня.

Вимоги до послуг та умови оплати  – оплата відбувається безготівковим розрахунком. Виконавець виписує рахунок без ПДВ Благодійному Фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» після підписання договору.

Термін незмінності умов  – Комерційні пропозиції, надані учасниками тендеру, мають бути дійсними без змін до завершення надання послуг

Правила оформлення тендерної пропозиції  – До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам тендерної документації.

Визначення переможців  – Відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно критеріїв, які зазначені у Тендерній пропозиції, але не пізніше 15.08.2021р.

Оприлюднення результату процедури закупівлі  – Шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою протягом одного робочого дня з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Критерії вибору переможців:

 • Відповідність заявки потребі заявника і умовам тендерної документації
  • Прийнятна ціна
  • Можливість надання послуг без ПДВ

Особливі умови

 • БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» залишає  за собою право вимагати від учасників тендера додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам технічного завдання даного тендеру
 • Учасники фактом участі у тендері:

– Безумовно погоджуються з усіма умовами тендеру і зобов’язуються виконувати їх належним чином.

Кінцевий термін подання заявок  – Всі пропозиції, отримані після кінцевого терміну подання заявок, а саме після 15.08.2021р., розгляду не підлягають.

Спосіб отримання заявок – Електронною поштою на адресу: info@rhr.org.ua з темою листа: «Документи на тендер». Заявка повинна містити кошторис та термін виконання.

Запитання щодо тендеру – Надсилати електронною поштою на адресу: info@rhr.org.ua

Контактна особа –  Анжеліка Мазньова, тел. (044) 596-50-99 та (050) 543-99-11