Благодійні внески для закупівлі мамографічного обладання – для збереження здоров’я та життя українських жінок

Рак молочної залози (РМЗ) посідає перше місце в структурі онкологічних захворювань та смертності від раку у жінок в Україні. Одна з основних причин – низька обізнаність громадян про те, як зменшити ризики виникнення РМЗ та відсутність доступу до якісної ранньої діагностики. Високий рівень смертності – це результат занедбаності хвороби: у кожної четвертої жінки із виявленим РМЗ, була діагностована пізня стадія захворювання.

20 років Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» у партнерстві з компанією ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн» реалізовує соціальну благодійну програму «Разом проти раку грудей». Мета програми – підвищити обізнаність жінок про необхідність регулярних оглядів молочних залоз, та сприяти розвитку системи якісного медичного обстеження.

В рамках програми відбувається збір благодійних коштів з метою закупівлі сучасного діагностичного обладнання (цифрових мамографів) та його безоплатної передачі у державні онкологічні диспансери.

З 2001 року в рамках програми зібрано 13 836 043,61 гривень. Придбане мамографічне обладнання та мобільні комплекси (18 одиниць) було передане до онкологічних диспансерів Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської та Черкаської областей, Кримського республіканського онкологічного диспансеру та Київського міського клінічного онкологічного центру.

Підтримати програму

Ви можете зробити благодійний внесок, надіславши будь-яку суму одноразовим переказом. Кожен ваш внесок є цінним, адже покращує систему медичного діагностичного обстеження українських жінок.

Збір коштів в рамках програми триватиме протягом жовтня-грудня 2020 року. Якщо зібраної суми буде недостатньо для закупівлі обладнання у 2020р., збір коштів буде продовжено.

Мінімальна вартість одного цифрового мамографа – 2 690 000 гривень.

Своєчасні обстеження та якісна діагностика рятують життя!

Зробіть благодійний внесок