Програма реабілітації жінок,
які перехворіли на рак
молочної залози

Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» реалізовує програму реабілітації жінок, які перехворіли на рак молочної залози (РМЗ), з 2005 року. Потреба у реабілітаційних послугах виникає у жінок з РМЗ у післяопераційний період. Спостереження та висновки фахівців, а також відгуки самих жінок свідчать – участь у програмі реабілітації значно знижує відсоток ускладнень та покращує якість життя. З цією метою фахівці Київського міського онкологічного центру та БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» розробили програму психо-соціальної та медичної реабілітації для жінок, які перехворіли на рак молочної залози.
Реабілітація починається одразу після завершення хірургічного, променевого та хіміотерапевтичного лікування. Програма включає комплекс процедур та заходів, спрямованих на профілактику та подолання ускладнень, відновлення захисних сил організму та надання психологічної підтримки.
Участь у програмі є безкоштовною.

Підтримати програму

Щоб більше жінок, які потребують реабілітації, мали можливість стати учасницями реабілітаційної програми, ви можете зробити благодійний внесок, надіславши будь-яку суму одноразовим переказом, або щомісячно допомагати певною сумою – залежно від вашої можливості. Це забезпечить стабільну реалізацію програми та позитивно вплине на якість життя жінок, які перенесли операцію з приводу раку молочної залози.
Надходження, не використані у поточному році, підуть на реалізацію реабілітаційної програми у наступному році.

Зробіть благодійний внесок

Для мешканок Києва та Київської області

на базі Київського медичного центру «Лікарські традиції» діє 14-денна амбулаторна реабілітаційна програма.
Програма включає комплекс діагностичних обстежень та лікувально-профілактичних процедур, куди входять: консультація мамолога; ультразвукове обстеження органів черевної порожнини, нирок, молочних залоз, лімфатичних вузлів, післяопераційних рубців; пневмомасаж руки з боку операції, ароматерапія; заняття з інструктором з лікувальної фізкультури; групові зустрічі з медичним психологом. Контакти медичного центру:
м. Київ, бул.В.Гавела, 8, корпус 4, тел.: (044) 454-13-41; (050) 390-07-27
Для запису на програму звертатись з тел. (044) 596-50-99 або на е-mail: info@rhr.org.ua; maznova@rhr.org.ua

Жінки з інших регіонів України можуть пройти реабілітацію на базі санаторію «Трускавець»

Курорт Трускавець розташований у передгір'ї Східних Карпат, у мальовничій долині гірської річки Воротище (басейн Дністра), у 95 км від м.Львів. Трускавець є всесвітньо відомим бальнеологічним курортом, що славиться унікальністю своїх мінеральних джерел. Санаторій «Трускавець» знаходиться у місті Трускавець, Львівська область, вул. Шевченка, 23.
Групові заїзди в рамках реабілітаційної програми організовуються у квітні або жовтні. Тривалість програми – 12 днів.
Програма включає: консультації фахівців; клінічні, біохімічні лабораторні методи дослідження; лікувальні ванни (соляні, хвойні, перлинні); лікувальну фізкультуру; психотерапію; трав’яні та масляні інгаляції; фіто та арома-терапію; можливість вживати мінеральну воду «Нафтуся».

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ПРОГРАМІ:

 • Громадянка України віком до 55 років
 • Стадії захворювання: 1-2 стадії, відсутність метастаз і рецидивів
 • Операції перенесена не більше 5 років тому, але не менш як 6 місяців на день початку програми
 • Громадянка України віком до 55 років
 • Стадії захворювання: 1-2 стадії, відсутність метастаз і рецидивів
 • Операції перенесена не більше 5 років тому, але не менш як 6 місяців на день початку програми

ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ НЕОБХІДНО НАДАТИ:

 • Копію довідки з медичної установи, що підтверджує діагноз «рак молочної залози», із зазначенням року операції та стадії захворювання
 • Копію паспорта (сторінки 1, 2 та сторінка з місцем прописки)
 • Копію довідки з медичної установи, що підтверджує діагноз «рак молочної залози», із зазначенням року операції та стадії захворювання
 • Копію паспорта (сторінки 1, 2 та сторінка з місцем прописки)

ДОКУМЕНТИ МОЖНА НАДСИЛАТИ:

 • Поштою за адресою: вул. Льва Толстого, 9А, Київ, Україна, 01024
 • По е-mail: maznova@rhr.org.ua