Члени Всеукраїнської Коаліції з репродуктивного здоров’я та планування сім’ї долучилися до заходів з нагоди Тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я

В Україні пройшла хвиля інформаційно-просвітницьких заходів на підтримку Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я, який цього року тривав з 9-го по 14-те травня. За ініціативи Благодійного Фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» громадські організації – члени Всеукраїнської Коаліції з репродуктивного здоров’я та планування сім’ї у співпраці із партнерами проводили заходи для різних цільових груп.

Зокрема, Тиждень планування сім’ї відзначили у Бердичеві та Бердичівському районі, Вінниці, місті Дніпро та Новомосковську Дніпропетровської області, Запоріжжі, Кіровограді, Києві, Луцьку, Мелітополі, Одесі, Сумах та Шостці Сумської області, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, а також Голій Пристані, Новій Каховці та інших містах та селах Херсонської області; у Хмельницькому та Кам’янці-Подільському, Чернівцях та Чернігові. Члени Коаліції у співпраці із партнерами – державними та громадськими організаціями – проводили тематичні конкурси, квести та вікторини, лекції, тренінги, вуличні арт-акції, літературні виставки, круглі столи. А ще учасники заходів отримували тематичні інформаційні листівки, буклети, методичні матеріали, надані Благодійним Фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї» та партнерами.