Фахівці мережі ЦСССДМ Херсонської області здійснюють просвітницьку роботу із різними цільовими групами

На Херсонщині спеціалісти Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжують проводити профілактичні та інформаційні заходи з питань РЗ/ПС, спрямовані на різні цільові групи: батьків, вихователів, батьків прийомних сімей, опікунів та піклувальників, молодих мам, учнівську та студентську молодь.

Завдяки Програмі USAID «Здоров’я жінок України», що завершилась у вересні поточного року, та до участі у якій долучилась мережа ЦСССДМ, фахівці Центрів володіють та здатні доносити науково-обгрунтовану інформацію про методи планування сім’ї, збереження репродуктивного здоров’я та статеве виховання, використовуючи різні форми роботи. Загалом у жовтні-листопаді по області було проведено понад 20 заходів, різноманітних за аудиторією та програмою, але об’єднаних однією метою – підвищити обізнаність населення з питань планування сім’ї та репродуктивного здоров’я.

Наразі підтримку у своїй просвітницькій роботі Центри отримують від Благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї», що втілює проект USAID «Репродуктивне здоров’я в Україні», метою якого є посилення спроможності організацій, що працюють у сфері інформування з питань РЗ та ПС. Зокрема, Фонд надає інформаційно-просвітницькі матеріали, видані в рамках своєї проектної діяльності.