Конкурс координації організації та проведення школи з профілактики неінфекційних захворювань

Назва проекту  “Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні” («Діємо для здоров’я»)  
Назва послуг Координація організації та проведення школи з профілактики неінфекційних захворювань 
Спосіб відбору Конкурсний  
  
Термін дії контракту  Березень – вересень 2023
 1. Вступ

                  Неінфекційні захворювання (НІЗ), які включають серцево-судинні захворювання (ССЗ), рак, діабет, хронічні респіраторні захворювання та психічні розлади,є причиною понад 90% всіх смертей в Україні (2017). В рамках Програми швейцарського співробітництва в Україні на 2020 – 2024 роки, Швейцарська агенція розвитку та співробітництва (SDC) підтримує впровадження проєкту «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні» (коротка назва – «Діємо для здоров’я»). Метою інвестицій SDC в охорону здоров’я є створення умов для того, щоб послуги первинної медико-санітарної допомоги з акцентом на профілактику захворювань, зміцнення здоров’я  та промоцію більш здорового способу життя були якісними, ефективними та доступними для усіх українців. Цей Проєкт сприяє забезпеченню розвитку потенціалу на національному та регіональному рівнях у п’яти пілотних регіонах: Львівській, Дніпропетровській, Полтавській, Рівненській та Херсонській областях. Загальною метою Проєкту є зменшення впливу факторів ризику неінфекційних захворювань на здоров’я людини, а також зниження захворюваності та смертності від НІЗ серед населення України.

Одне із завдань проєкту “Діємо для здоров’я” – розвивати потенціал фахівців в сфері профілактики і контролю НІЗ та сприяти обміну досвідом та знаннями. Для цього в межах проєкту заплановано провести  школу громадського здоров’я з фокусом на профілактику та контроль НІЗ. Мета та завдання школи – підвищити рівень знань та навичок фахівців сфери громадського здоров’я у питаннях профілактики і контролю неінфекційних захворювань, надати можливість отримати актуальну інформацію, підтримати комунікацію та обмін досвідом, мотивувати учасників впроваджувати програми/активності з профілакики НІЗ.

2. Ціль, завдання та очікувані результати.

Ціль: організувати та провестишколу громадського здоров’я з фокусом на профілактику та контроль  неінфекційних захворювань.

Завдання:

 • Координувати підготовку до заходу: комунікація з учасниками і спікерами, організаторами.
 • Брати участь в обговореннях координаційної групи з підготовки заходу.
 • ●       Координувати проведення конкурсу для відбору учасників: підготовка і публікація оголошення, збір та попередній аналіз анкет учасників.
 • Підготувати матеріали для учасників, узгодити їх з координаційною групою.
 • Брати участь у фіналізації програми заходу.
 • Співпрацювати з логістичною компанією, контролювати, щоб процес підготовки до заходу відбувався відповідно до узгодженого плану.
 • ●       Підготувати матеріали для спікерів та тренерів (інструкція, бланк презентації тощо) та узгодити їх з координаційною групою. Проконтролювати отримання матеріалів від тренерів, забезпечити переклад (за необхідності)
 • ●       Брати участь у підведенні підсумків заходу: розіслати форму зворотнього зв’язку учасникам, проаналізувати отримані форми, обговорити з координаційною групою проведення заходу, підготувати чернетку звіту.
 • ●       Виконувати інші завдання на прохання координаційної групи з підготовки заходу (за необхідності).

Результат:

 • Список учасників, тренерів з контактною інформацією.
 • Оголошення про конкурс відбору учасників.
 • Програма заходу.
 • Матеріали для учасників та тренерів/спікерів.
 • Звіт за результатами проведеної події.

Терміни виконання: березень  – вересень 2023 року

Формат виконання: дистанційний, часткова зайнятість, в дні проведення заходу – присутність на місці проведення, координація на місці.

Вимоги:

●       Офіційно зареєстрована організація/компанія, яка може за статутною діяльністю виконувати завдання, описані в технічному завданні, або ФОП.

●       Досвід організації навчальних заходів у сфері громадського здоров’я в організації/ ключових виконавців – від 3 років і вище.

            Якщо ви зацікавлені у цьому оголошенні, будь ласка, надайте:

1.      мотиваційний лист;

2.      резюме ключового виконавця чи виконавців;

3.      розрахунки щодо орієнтовної кількості та вартості консультаційних днів. Будь ласка, надішліть запитану інформацію до 16 березня 2023 року на адресу Anzhelika.Maznova@gfa-group.de, вказавши в темі листа “Школа з профілактики НІЗ”.