міжнародне представніцтво фонду

Благодійний Фонд виступає ключовим партнером у реалізації міжнародних проектів в Україні і є представником в Україні наступних міжнародних організацій:

Мережа Центральної та Східної Європи з питань сексуального
та репродуктивного здоров'я та прав

/ ASTRA

Мережа Центральної та Східної Європи з питань сексуального та репродуктивного здоров'я та прав/ ASTRA є регіональною неофіційною мережею, що була створена у 1999 році жіночими організаціями та активістами у сфері прав людини. Благодійний Фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» є представником та активним учасником Мережі ASTRA з 1998 р.

Європейська коаліція
проти раку «Європа Донна»

/ EUROPA DONNA

З моменту створення в 1996 р. Благодійний Фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» активно та послідовно реалізує інформаційно-профілактичні програми з протидії раку молочної залози/РМЗ в Україні, ефективно працюючи з лікарями, жінками, що перехворіли на РМЗ, та широкими верствами населення України з питань попередження та ранньої діагностики цього захворювання.

Будучи однією з провідних українських неурядових організацій у сфері громадського здоров’я, в грудні 1999 року у відповідь на запрошення Європейської коаліції проти раку молочної залози/EUROPA DONNA Благодійний Фонд став її повноправним представником в Україні, реалізуючи діяльність у цьому напрямку у відповідності до міжнародних стандартів та принципів EUROPA DONNA.

EUROPA DONNA - є незалежною некомерційною організацією, що має своїх представників (НУО) у 47 країнах Європи. Коаліція працює задля підвищення обізнаності людей про рак молочної залози, мобілізації та об’єднання зусиль жінок в Європі щодо покращення освіти з питань РМЗ, необхідності ранньої діагностики/скринінгу, якісного лікування та збільшення фінансування наукових досліджень у цій сфері. EUROPA DONNA представляє та активно адвокатує інтереси європейських жінок з питань раку молочної залози перед місцевими і національними існтитуціями, а також установами Європейського Союзу.

Міжнародний союз проти раку

Union for International Cancer Control
/ UICC

В рамках інформаційно-профілактичної діяльності з протидії раку молочної залози/РМЗ в Україні, Благодійний Фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» з 2008 по 2010 рр. активно співпрацював з Міжнародним союзом проти раку / МСПР, був представником його місії в Україні, і з того часу продовжує активно поширювати інформацію, що надається даною організацією. В Україні БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» є ініціатором щорічної масштабної інформаційно-просвітницької кампанії з питань профілактики раку молочної залози та інших онкозахворювань репродуктивної сфери у жінок, а також адвокації щодо необхідності державної підтримки цієї сфери.