Навчання медиків щодо надання послуг у випадках ґендерного насильства

26-27 та 28-29 листопада у м. Запоріжжя та 11-12 грудня у Вінниці відбулися семінари-тренінги «Підвищення спроможності медичних працівників в наданні послуг з репродуктивного здоров’я у випадках ґендерного насильства». Навчання проходили сімейні лікарі та акушер-гінекологи Вінницької, Донецької, Запорізької та Дніпропетровської областей. А 3-5 грудня у Харкові та 17-19 грудня у Кривому Розі пройшли тренінги для акушерок та акушер-гінекологів Харківської та Дніпропетровської областей відповідно.

Фахівці, що працюють в закладах, де розташовані кабінети медико-психологічної допомоги та які надають послуги безпосередньо у таких кабінетах, дізнавалися про медико-соціальні та психосоціальні аспекти ґендерного насильства, ознайомлювалися із законодавством щодо ґендерного насильства, вдосконалювали навички надання медичної допомоги жінкам, що постраждали від насильства.

Навчання медичних працівників проводиться за програмою «Підвищення спроможності медичних працівників в наданні послуг з репродуктивного здоров’я у випадках ґендерного насильства», що реалізовується Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) у партнерстві з БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї».