Оголошення тендеру на логістичні послуги

Благодійна організація «Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» оголошує тендер на логістичні послуги, що включають в себе розмитнення, доставку до складу, сортування, відповідальне зберігання, подальшу доставку до регіонів лікарських засобів та медичних виробів в рамках проєкту «Пом’якшення наслідків сексуального та гендерно зумовленого насильства серед постраждалих від конфлікту в Україні».

Кількість палет – 7

Вага – 1400 кг

Габаритний обє’м – 9,5 м3

Особливі умови зберігання не потрібні

БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» (далі – «Організатор конкурсу») є провідною недержавною професійною організацією, яка вже понад 20 років послідовно та активно працює у сфері збереження репродуктивного здоров’я, та захисту репродуктивних прав українського народу, проводячи профілактичну роботу, реалізуючи освітні програми, заходи з адвокації, дослідження, програми підвищення кваліфікації медичних фахівців, інше.

Інформація про проєкт, в рамках якого оголошено конкурс.

Проєкт «Пом’якшення наслідків сексуального та гендерно зумовленого насильства серед постраждалих від конфлікту в Україні» має на меті надати підтримку постраждалим від сексуального та гендерно зумовленого насильства шляхом розширення доступу до медичних та психосоціальних послуг. Реалізація запланованих заходів відбувається у 4 пілотних областях України (Кіровоградській, Київській, Полтавські та Одеській).

Проєкт впроваджує БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» у партнерстві із національними та регіональними партнерами, Міжнародною федерацією планування сім’ї / IPPF за підтримки CARE.

Період виконання робіт, надання послуг: вересень-грудень 2022 року.

Обов’язкові технічні вимоги до виконання робіт та послуг: доставка товарів зі складу буде здійснюватися у м. Київ та м. Боярка Київської області, м. Кропивницький та м. Олександрія Кіровоградської області, м. Одеса та м. Доброслав Одеської області, м. Полтава та м. Кременчук Полтавської області.

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг – право на здійснення підприємницької діяльності.

Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам:

  • підприємства (ТОВ, ПАТ, ПрАТ, ПП тощо) – копію Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або копію Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також копію Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • фізичної особи – підприємця (ФОП) на єдиному податку – копію Свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або копію Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також копію Виписки з Реєстру платників єдиного податку та платіжки про сплату єдиного податку за попередній/поточний період;
  • фізичної особи – підприємця (ФОП) на загальній системі оподаткування – копію Свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або копію Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які:

  • оформлені українською мовою,
  • закріплені підписом та печаткою,
  • вчасно надіслані електронною поштою.
КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ПЕРЕМОЖЦІВ
  1. Відповідність заявки потребі замовника та умовам тендерної документації.
  2. Раціональна фінансова пропозиція.

Визначення переможців відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій.

Переможці тендеру отримають електронні листи та/або телефонні дзвінки з відповідною інформацією.

СТРОКИ НА НАДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Пропозиції необхідно надіслати на електронну адресу info@rhr.org.ua та maznova@rhr.org.ua  з темою листа «Тендер на логістичні послуги».

Запитання щодо тендеру: запитання щодо умов тендеру приймаємо на електронну пошту maznova@rhr.org.ua  

Контактна особа: Мазньова Анжеліка, тел. +38 050-543-99-11

Останній термін подання заявок:  19 серпня 2022 року (до 23:59).

БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» працює відповідно до політики рівних можливостей, тому наймає на роботу кваліфікованих фахівців з різних секторів суспільства, незалежно від їх соціально-демографічних характеристик і індивідуальних переваг.