ОГОЛОШЕННЯ ТЕНДЕРУ НА ПОСЛУГИ З ВІДЕО-ЗЙОМКИ ТА МОНТАЖУ

Благодійна організація «Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» оголошує тендер на послуги із відео-зйомки та монтажу відео-роликів.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» (далі – «Організатор конкурсу») є провідною недержавною професійною організацією, яка у співпраці з державними партнерами та громадськими організаціями працює для підтримки громадського, сексуального та репродуктивного здоров’я, профілактики неінфекційних захворювань в Україні шляхом надання технічної підтримки відповідних програм, що впроваджуються по всій території України.

Інформація про проєкт, в рамках якого оголошено конкурс.

В рамках проєкту, що впроваджується Благодійним фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї» в межах партнерства із UNFPA, Фондом ООН в галузі народонаселення, у 12 закладах охорони здоров’я в 6 пілотних областях — Вінницькій, Дніпропетровській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Полтавській — були обладнані гінекологічні кабінети безбар’єрного доступу. Такі інклюзивні кабінети враховують потреби жінок з інвалідністю, жінок старшого віку, жінок з хронічними захворюваннями в отриманні послуг із сексуального та репродуктивного здоров’я.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕНДЕР

 1. Опис робіт/послуг та очікуваних матеріалів (продуктів), в тому числі необхідні технічні, якісні, кількісні та інші параметри визначені в Додатку № 1 «Технічне завдання».
 2. Період виконання робіт та надання послуг: листопад-грудень 2022 року.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЦІНОВУ ПРОПОЗИЦІЮ

 • Строк дії цінової пропозиції: цінова пропозиція повинна бути дійсна протягом 60 календарних днів.
 • Термін надання послуг/виконання робіт: протягом 60 календарних днів з дати підписання договору.
 • Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника послуг / виконавця робіт – право на здійснення підприємницької діяльності.

Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам:

 • підприємства (ТОВ, ПАТ, ПрАТ, ПП тощо) – копію Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або копію Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також копію Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 • фізичної особи – підприємця (ФОП) на єдиному податку – копію Свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або копію Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також копію Виписки з Реєстру платників єдиного податку та платіжки про сплату єдиного податку за попередній/поточний період;
 • фізичної особи – підприємця (ФОП) на загальній системі оподаткування – копію Свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або копію Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Особливі умови

Учасники фактом участі у тендері:

 • визнають, що несуть відповідальність за достовірність наданої інформації та усвідомлюють репутаційні ризики, пов’язані з наданням недостовірних відомостей та послуг неналежної якості.
 • погоджуються з усіма умовами тендеру і зобов’язуються виконувати їх належним чином.

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які:

 • оформлені українською мовою у вигляді таблиці в Додатку 2,
 • закріплені підписом та печаткою,
 • вчасно надіслані електронною поштою.

КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ПЕРЕМОЖЦІВ

 1. Відповідність заявки потребі замовника та умовам тендерної документації.
 2. Раціональна фінансова пропозиція.

Визначення переможців відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями, які зазначені у Тендерній пропозиції.

Переможці тендеру отримають електронні листи та/ або телефонні дзвінки з відповідною інформацією.

СТРОКИ НА НАДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Кінцевий термін подання заявок: 03 листопада 2022 року (до 23:59).

Спосіб отримання заявок: електронною поштою на адресу: slobodian@rhr.org.ua або info@rhr.org.ua з темою листа: «Тендер на послуги з відео-зйомки та монтажу».

Запитання щодо тендеру: запитання щодо умов тендеру приймаємо на електронну пошту slobodian@rhr.org.ua.

Контактна особа: Тетяна Слободян, тел. (066) 713-03-11

Додатками до цього оголошення є:

БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» працює відповідно до політики рівних можливостей, тому наймає на роботу кваліфікованих фахівців з різних секторів суспільства, незалежно від їх соціально-демографічних характеристик та індивідуальних переваг.