Оголошено конкурс серед державних медичних закладів обласного рівня щодо проведення програм ранньої діагностики раку молочної залози

Благодійний Фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї», в рамках Благодійної програми Avon «Разом проти раку грудей», оголошує конкурс серед державних медичних закладів обласного рівня щодо проведення програм ранньої діагностики раку молочної залози. Переможцю конкурса планується безоплатна передача сучасного діагностичного обладнання для проведення мамографії. Закупівля обладнання здійснюється за кошти, зібрані в рамках соціальної благодійної програми Avon «Разом проти раку грудей», що діє в Україні з 2001 року.

Державним медичним установам, що зацікавлені в участі у конкурсі, необхідно подати проектну заявку, що міститиме інформацію про статистику раку молочної залози в даному регіоні, досвід проведення програм ранньої діагностики, забезпеченість установи фахівцями та їх кваліфікацію, наявність та стан обладнання, інформаційно-просвітницьку діяльність для населення регіону, співпрацю з недержавними організаціями, включаючи організації пацієнтів, та засобами масової інформації.

Медичні установи повинні гарантувати розміщення обладнання у приміщеннях, що відповідають санітарно-технічним нормам та початок експлуатації не пізніше 3-х місяців з моменту його передачі.

При проведенні експертної оцінки проектних заявок, в залежності від рівня матеріально-технічної забезпеченості онкологічного лікувального закладу, а також потреб у його покращенні медичним установам буде запропоновано стаціонарний мамографічний комплекс.

Основні положення, що мають бути відображені медичними установами при написанні проектної заявки:

 • Опис ситуації щодо проблеми раку молочної залози у даному регіоні (захворюваність та смертність, занедбаність, розподіл по стадіям).
 • Інформація, щодо організації роботи по попередженню та ранньому виявленню (скринінгу) новоутворень молочної залози у даному регіоні на рівні первинної та спеціалізованої медичної допомоги.
 • Наявність диспансерної групи жінок з передпухлинною патологією молочних залоз.
 • Детальна інформація щодо матеріальної бази та можливостей даної медичної установи щодо створення центру променевої діагностики захворювань молочної залози.
 • Штатний розклад персоналу центру променевої діагностики захворювань молочної залози (номінальний та фактичний).
 • Персональна інформація про фахівців-рентгенологів та середніх медичних працівників (рентген-лаборантів), що планується залучити до роботи в центрі променевої діагностики захворювань молочної залози.
 • Інформація, щодо можливостей морфологічної служби даної медичної установи.
 • Термін початку лікування хворих після встановлення діагнозу “рак молочної залози”.
 • Можливості даної медичної установи щодо комплексного лікування хворих на рак молочної залози.
 • Рівень підтримки даної медичної установи місцевою владою.
 • Інформація, щодо партнерства з недержавними організаціями та засобами масової інформації.

Період подання заявок від медичних онкологічних установ на участь у конкурсі з 6 липня по 20 серпня 2018р.

Оголошення результатів конкурсу – 17 вересня 2018 року.

Очікувана дата поставки та передачі на благодійній основі комплекту діагностичного обладнання – до кінця 2018 року.

Організатор експертизи – БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї».

Контактна особа для подання заявок до участі у конкурсі: Мазньова А.М.

тел.+38(044) 596 50 99; +38(050)543 99 11;

E-mail: info@rhr.org.ua; maznova@rhr.org.ua