Підлітковий соціальний театр

Вистави соціального театру пройшли на Чернігівщині та у Кіровоградській області. У листопаді актори групи соцтеатру у Кропивницькому показали учням і ученицям першого курсу професійно-технічного училища №36 смт. Новгородка, а пізніше – учням Долинської гімназії №3 (м. Долинська) виставу, де йшлося про кохання, проблеми у період дорослішання, підліткову вагітність. Після побаченого глядачі й організатори обговорювали питання пошуку союзників серед дорослих у випадку непланованої вагітності (батьки, лікарі), говорили про важкість прийняття рішень у міжособистісних стосунках в кризових ситуаціях.

А у грудні група соціального театру, що функціонує на базі Чернігівського обласного ліцею для обдарованої сільської молоді, показала виставу та поспілкувалися із вихованцям Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2 та клієнтами Замглайського психоневрологічного диспансеру (Чернігівська область). Глядачі дізналися про важливість відповідальної поведінки; організації та установи, у яких можна отримати допомогу та додаткову інформацію про РЗ/ПС та репродуктивні права. Окрім того, у в кімнаті відпочинку гуртожитку при диспансері був організований інформаційний куточок, де бажаючі зможуть взяти інформаційні матеріали, надані БФ «Здоров’я жінки та планування сім’ї».

Роботу соціального театру на Чернігівщині координує ММЦ «Жменя», а у Кропивницькому – ГО «Турбота». Заходи були реалізовані в рамках діяльності БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» за підтримки Міжнародної федерації планування сім’ї / IPPF. Детальніше про роботу груп соціального театру дивіться на сторінках організацій-партнерів.