Підсумкова конференція за результатами реалізації проекту за підтримки Фонду «Відродження»

12 грудня 2017 р. відбудеться підсумкова конференція за результатами виконання проекту «Захист сексуальних та репродуктивних прав/СРП людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень», що Благодійний Фонд реалізує спільно з ВГО «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

В ході конференції буде представлено напрацювання проекту за двома його компонентами:

  • результати аналізу чинної нормативно-правової бази щодо правових гарантій та обмежень людей з ІН та моніторингу дотримання їх репродуктивних прав в у закладах реабілітації;
  • доступ до реалізації сексуальних та репродуктивних прав людей з ІН на практиці як результат впровадження навчального курсу сексуального виховання людей з ІН «Право на любов».

Проект спрямовано на захист сексуальних та репродуктивних прав людей з інвалідністю в Україні через розвиток механізму інклюзивного моніторингу нормативно-правової бази та покращення доступу до інформації з питань сексуального і репродуктивного здоров’я та прав для людей з інтелектуальною недостатністю.