Разом проти раку грудей

Представники Благодійного Фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» та члени їх родин приєднались до участі в благодійному жіночому забігу AvonPinkRun, що пройшов в центрі Києва 8 жовтня 2017 р. і вперше в історії став частиною восьмого міжнародного Київського марафону Wizz Air Kyiv City Marathon 2017.

Забіг AvonPinkRUN відбувся під гаслом «Здолай символічну дистанцію 3 км – та здобудь перемогу для усіх жінок» і був організований на підтримку Всесвітнього місяця боротьби з раком грудей в рамках глобальної благодійної програми “Разом проти раку грудей” – спільної ініціативи компанії AVON та Благодійного Фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї», започаткованої в 2005 р. Цього року 738 жінок вийшли на старт заради благодійної мети.

Захід мав на меті донести до населення України важливу інформацію про необхідність профілактики раку грудей завдяки здоровому способу життя та вчасному обстеженню молочних залоз. Окрім того, стартові внески від учасників забігу AvonPinkRUN (близько 200 000 гривень) перераховано на придбання мамографу, за допомогою якого діагностика раку молочної залози стане більш доступною у регіонах України.

Всього учасниками восьмого міжнародного Київського марафону цього року стало 10 тисяч бігунів з 52 країн, а на старт головної дистанції (42, 195 км) вийшли майже 1200 марафонців. Це рекордна кількість учасників.