онлайн ресурси

Що потрібно знати про репродуктивне здоров’я: жінкам і чоловікам репродуктивного віку, підліткам та їх батькам, а також спеціалістам.

Веб-портал, що став об'єднуючим інформаційним ресурсом з питань збереження репродуктивного здоров'я та репродуктивних прав, присвячено актуальним питанням РЗ, планування сім'ї, попередження небажаної вагітності та статевого виховання підлітків та молоді. Портал структуровано відповідно до 3 тематичних блоків:

Розділ «Підліткам та їх батькам» містить посилання на розроблений раніше Фондом сайт для підлітків та молоді «Дорослішаємо разом» з вичерпною інформацією про статевий розвиток, репродуктивне та сексуальне здоров'я, а також важливі поради для батьків щодо статевого виховання їх дітей.

Розділ «Жінкам і чоловікам репродуктивного віку» орієнтований на масову цільову аудиторію – жінок і чоловіків 18-45 років, і містить великий обсяг інформації з широкого спектру питань репродуктивного здоров'я, планування сім'ї, сучасних методів контрацепції, особливостей перебігу вагітності та пологів, інше.

Розділ «Спеціалістам» містить інформацію для лікарів акушерів-гінекологів, фахівців в області РЗ, а також освітян, що впроваджують програми статевого виховання для підлітків та молоді. Розділ базується на напрацюваннях Фонду, його партнерів та містить ключові українські та міжнародні документи дотичні до теми, рекомендації ВООЗ у сфері РЗ та ПС, посібники, клінічні протоколи, дослідження тощо.

Найкраще про взаємини, кохання і здоров’я для дівчат і юнаків

teenslive.info – веб-сайт для молодіжної аудиторії, створений трьома мовами – українською, російською та румунською. Тут можна знайти інформацію про зміни тіла у підлітковий період, зовнішність, психологію взаємин, спілкування у інтернет, інтимні взаємини та багато інших питань, що хвилюють молодь.

У блоці «Знайти» - карта Клінік, дружніх до молоді. А на анонімні запитання за допомогою функції «Спитай» відповідають лікарі та психологи – спеціалісти Клінік.

Останні новини, відео, тести, посилання на інші інформаційні ресурси - все це зібрано на teensLIVE, щоб допомогти дівчатам та юнакам відчувати себе максимально впевнено за будь-яких обставин!

Гра-тест для підлітків «Дізнайся правду!» - цікавий ресурс для перевірки знань, навичок та ставлень у різних життєвих ситуаціях, зокрема – ситуаціях ризику. Гра має три рівні, де головний герой – хлопець чи дівчина – рухаються містом, та потрапляють у ситуації, де потрібно приймати рішення, піклуючись про себе, друзів, коханих. Гру можна знайти на підлітковому веб-сайті teenslive.info у блоці Корисні ресурси, а також на слайдері головної сторінки сайту.

Рак молочной железы победим!
Що потрібно знати про профілактику та лікування раку молочної залози.

Сайт містить вичерпну інформацію про структуру молочної залози, фактори ризику виникнення раку молочної залози, його ознаки, методи та особливості його діагностики і лікування, а також історії жінок, що успішно подолали цей недуг.

Також на сайті розміщено інформацію про діяльність Благодійного Фонду у цьому напрямку, а також інформаційні матеріали з сайту Міжнародної Коаліції протии раку EUROPA DONNA.