Назва проекту | “Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні” («Діємо для здоров’я») |
Назва послуг | Розробка настільної гри для дітей за темою профілактики НІЗ та факторів ризику |
Спосіб вибору | Конкурсний |
Термін дії контракту | Травень – жовтень 2023 |
Технічне завдання
Неінфекційні захворювання (НІЗ), які включають серцево-судинні захворювання (ССЗ), рак, діабет, хронічні респіраторні захворювання та психічні розлади відповідають за 84% всіх смертей в Україні (2017). В рамках Програми швейцарського співробітництва в Україні на 2020 – 2023 роки, Швейцарська агенція розвитку та співробітництва (SDC) підтримує впровадження проєкту «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні » («Діємо для здоров’я»). Метою інвестицій SDC в охорону здоров’я є надання громадянам України більш рівного та стійкого доступу до якісних та доступних послуг первинної медико-санітарної допомоги з акцентом на профілактику захворювань, зміцнення здоров’я та промоцію більш здорового способу життя. Цей Проєкт сприятиме забезпеченню розвитку потенціалу на національному та регіональному рівнях у п’яти пілотних регіонах: Львівській, Дніпропетровській, Полтавській, Рівненській та Херсонській областях. Загальною метою Проєкту є зменшення впливу факторів ризику на здоров’я людини, зниження захворюваності та смертності від НІЗ серед населення України.
Хоча здебільшого НІЗ розвиваються у дорослому віці, поведінкові звички щодо збереження власного здоров’я формуються у дитинстві, діти та молодь усе частіше зазнають впливу основних чинників ризику розвитку неінфекційних захворювань, зокрема таких, як зниження фізичної активності, нездорове харчування, куріння, вживання алкоголю та наркотичних речовин. Своєчасні та ефективні заходи з профілактики НІЗ у дітей та підлітків можуть значно зменшити показники захворюваності та позитивно впливати на якість їхнього життя у майбутньому. Проєкт «Діємо для здоров’я» надає підтримку освітянам для організації профілактичної роботи серед дітей та молоді на базі закладів освіти та в громадах.
2. Ціль, завдання та очікувані результати.
Ціль: розробити настільну гру для дітей молодшого підліткового віку за темою профілактики НІЗ та складових здоров’я (профілактика вживання алкоголю та тютюнових виробів, здорове харчування, достатня рухова активність, збереження психічного здоров’я, правила безпеки) з метою формування здорових звичок та попередження ризиків, які шкодять здоров’ю.
Основна цільова група: для дітеймолодшого підліткового віку ( 10-14 років)
Додаткова цільова групи: вчителі, вихователі, бібліотекарі, родичі дітей як ведучі та/або додаткові учасники гри.
Завдання:
Вимоги до розробки гри:
Результат:
Терміни виконання: до 15 жовтня 2023 року.
Вимоги до виконавця
Якщо ви зацікавились виконанням завдань, надайте, будь ласка, наступні документи наведені нижче.
Будь ласка, надішліть документи до 30 травня 2023 (включно) на адресу Anzhelika.Maznova@gfa-group.de