Семінари за Програмою «7 кроків назустріч» пройшли у Полтаві та у Вінницькій області

31 жовтня ц.р. у Полтаві пройшов методологічний семінар за програмою «7 кроків назустріч». Захід було організовано Благодійним фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї» у співпраці із Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського / ПОІППО та за підтримки Інституту ЮНЕСКО з інформаційних технологій в освіті та регіональної програми ЮНЕСКО з профілактики ВІЛ та освіти в галузі здоров’я.

У семінарі взяли участь 27 осіб – вчителів предметів «Основи здоров’я» та біології міста Полтави, районних центрів та сіл області, а провела його Ірина Козак, методист з біології та основ здоров’я відділу природничо-математичних дисциплін ПОІППО ім.М.В.Остроградського.

У ході заходу учасники та учасниці дізналися про принципи організації зустрічей з батьками в рамках Програми «7 кроків  назустріч», ознайомилися зі змістом Програми та вимогами до навчально-методичного забезпечення для її втілення. Під час семінару була нагода не тільки долучитися до участі у запропонованих вправах та завданнях, але й обговорити потенційні результати впливу кожного Кроку в рамках Програми загалом. Як зазначили учасники та учасниці заходу в оціночних анкет, після семінару вони планують організовувати та проводити зустрічі із батьками, поширювати інформацію про Програму серед колег-освітян у своїх та інших навчальних закладах, а дехто з них планує у подальшому організовувати навчання вчителів із використання Програми.

А 24 листопада ц.р. у Калинівському районному методичному об’єднанні соціальних педагогів та практичних психологів, що на Вінниччині, пройшла зустріч на тему «7 кроків назустріч. Спілкування батьків і дітей». Людмила Бойко, соціальний педагог ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Радівка Калинівського району, презентувала працівникам психологічної служби району «Довіра» Програму «7 кроків», її етапи, матеріали посібника для модератора та запропонувала учасникам взяти участь у відповідних вправах. Наступного дня, 25 листопада, подібний захід був організований для заступників з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів району.