Тренінги для медичних працівників щодо надання послуг з репродуктивного здоров’я у випадках ґендерного насильства пройшли у Вінниці та Львові

19-21 та 22-24 лютого у Львові, а 12-14 та 15-17 березня у Вінниці пройшли триденні тренінги для медичних працівників на тему «Організація та надання послуг з репродуктивного здоров’я у випадках ґендерного насильства». Заходи були організовані БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» в рамках проекту Фонду народонаселення ООН в Україні / UNFPA «Відповідь на гострі гуманітарні потреби найбільш вразливих жінок та неповнолітніх дівчат, які постраждали від збройного конфлікту на сході України. Поєднання заходів гуманітарного реагування із вирішенням довготривалих наслідків кризи».

Завданнями тренінгів було ознайомити учасників та учасниць із медико-соціальними аспектами ґендерного насильства, та обговорити шляхи вдосконалення координації співпраці з медичними установами первинної ланки,  мобільними бригадами, Центрами соціальної допомоги населенню, поліцією.

Із медиками в рамками обох тренінгів працювали Оксана Бабенко, кандидат медичних наук, доцент, лікар вищої категорії, Олена Голоцван, кандидат медичних наук, психолог, психотерапевт, сексолог,  лікар вищої категорії. Додаткову інформацію про проект та його цілі надавали Богдан Підвербецький, Радник з програмних питань представництва Фонду народонаселення ООН в Україні, Галина Майструк, Голова правління БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї», та Олена Родіоненко, менеджер програми запобігання конфліктів, сприяння стабільності та безпеці в Україні Посольства Великої Британії в Україні. Загалом в рамках заходів навчання пройшло 109 осіб – акушер-гінекологів, сімейних лікарів, психологів та медичних сестер.

N3_UNFPA_Vinnitsa