Тренінги для освітян із використання Посібника «РЗ та відповідальна поведінка учнівської молоді»

Протягом січня-березня 2019р. проходили дводенні семінари-тренінги із використання Посібника «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді». Вчителі з основ здоров’я та біології, практичні психологи, соціальні педагоги та методисти дізнавалися про важливість комплексного статевого виховання та навчалися проводити інтерактивні заняття, використовуючи набуті знання та вправи із посібника. Учасники та учасниці тренінгів також мали змогу ознайомитися із іншим методичним інструментом – Посібником для проведення інтерактивних занять «Здоров’я молоді та його складові».
Заходи були організовані у співпраці із обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти / академій неперервної освіти, пройшли у Вінниці, Івано-Франківську, Полтаві, Сумах, Херсоні та Чернігові. У Києві таке навчання мали нагоду пройти вчителі Голосіївського, Дніпровського та Деснянського районів міста.
351 осіб з числа вчителів, практичних психологів та соціальних педагогів отримали сертифікати, що підтверджують їхню компетентність використовувати інформацію і вправи, наведені у посібнику, під час роботи із учнівською молоддю.
Навчання освітян проходить в рамках діяльності БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» за підтримки Міжнародної федерації планування сім’ї / IPPF та Інституту ЮНЕСКО з інформаційних технологій в освіті.
Більш детально про тренінги у кожній області можна почитати та подивитись відео на сайтах академій неперервної освіти, обласних інститутів підвищення педагогічної кваліфікації, районних у місті Києві державних адміністрацій.