Тренінги для освітян із використання Посібника «РЗ та відповідальна поведінка учнівської молоді»

Протягом листопада-грудня 2018р. для працівників закладів освіти проходили каскадні тренінги із використання Посібника «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді». Зокрема, дводенні семінари-тренінги пройшли у Житомирі, Івано-Франківську, Вінниці, Києві, Кропивницькому, Скадовську Херсонської області, Сумах, Харкові та Хмельницькому. Здебільшого тренінги були організовані у співпраці та на базі обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти / академій неперервної освіти. Вчителі з основ здоров’я та біології, практичні психологи, соціальні педагоги та методисти дізнавалися про важливість комплексного статевого виховання та навчалися проводити інтерактивні заняття, використовуючи набуті знання та вправи із посібника.

Учасники та учасниці тренінгів також мали змогу ознайомитися із іншим методичним інструментом – Посібником для проведення інтерактивних занять «Здоров’я молоді та його складові».

Навчання освітян проходить в рамках діяльності БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» за підтримки Міжнародної федерації планування сім’ї / IPPF та Інституту ЮНЕСКО з інформаційних технологій в освіті. Детальна інформація про навчання освітян – тут.