В Києві пройде дводенний семінар для представників ЗМІ

19-20 грудня поточного року у Києві на базі готелю «Експрес» пройде освітній семінар-тренінг для представників регіональних та національних ЗМІ. Тема семінару: «Як професійно висвітлювати питання репродуктивного здоров’я та планування сім’ї, щоб вашу газету та сайт читали, а телеканал – дивилися!». Захід відбудеться в рамках реалізації Проекту USAID «Репродуктивне здоров’я в Україні».

До участі у заході запрошено журналістів з регіонів, де працює Всеукраїнська Коаліція з РС та ПС, та які висвітлюють тему РЗ/ПС і співпрацюють з НУО – учасниками Коаліції.

Під час семінару журналісти отримають від провідних національних експертів інформацію щодо актуальних питань репродуктивного здоров’я та планування сім’ї, статусу законодавчого регулювання цієї сфери та необхідності затвердження нової Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період 2017-2021 рр.

В ході практичної частини семінару, учасники будуть працювати над  розробкою меседжів за 5 блоками нової Програми, відпрацьовуватимуть навички використання сучасних засобів візуалізації інформації та готуватимуть матеріали для подальшого їх доповнення та розміщення у ЗМІ.