Відбувся тренінг щодо застосування нового інструменту для роботи із молоддю з питань статевого виховання

20-21 жовтня 2017р.у Києві на базі готелю «РаціотельКиїв» відбувся тренінг для тренерів із застосування Посібника «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді». Захід було організовано Благодійним фондом«Здоров’я жінки і планування сім’ї» запідтримки Міжнародної федерації плануваннясім’ї / IPPF.

Посібник є новою розробкою Благодійного фонду «Здоров’я жінки іпланування сім’ї» та > створений як допоміжний матеріал для проведення просвітницьких занять із підлітками та молоддю віком 15-18 років з питань здорового способу життя, сексуального та репродуктивного здоров’я, формування усвідомленої поведінки, закладання основ відповідального батьківства. Використовувати посібник та запропоновані у ньому вправи зможуть як вчителі, шкільні психологи,соціальні педагоги, так і представники громадських організацій, що працюють в сфері профілактичної освіти та статевого виховання – різних його аспектів. Теми, що увійшли до Посібника є тими темами, висвітлення яких допомагає зробити програмузі статевого виховання комплексною, а отже – ефективною, про що свідчать дослідження та висновки міжнародних експертів.

У тренінгу взяли участь представники із шести областей України, а саме Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Полтавської,Чернігівської та Харківської. Серед учасників тренінгу були як освітяни – вчителі основ здоров’я, психологи,соціальні педагоги, так і методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти. Загалом учасники та учасниці високо оцінили актуальність Посібника, його вміст, та висловили готовність до подальшої роботи із його використанням. Окрім того, під час зустрічі вдалося виявити, що потрібно для вдосконалення даного інструменту – рекомендації учасників будуть враховані підчас доопрацювання Посібника. Наразі узгоджуються подальші плани щодо проведення тренінгів із використання нового інструменту у згаданих областях.