Всеукраїнська кампанія в рамках Тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я

У травні 2019 р. учасники Всеукраїнської Коаліції з репродуктивного здоров’я та планування сім’ї у співпраці із партнерськими організаціями долучилися до інформаційно-просвітницької кампанії з нагоди Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я.

Заходи, організовані членами Коаліції та партнерами, пройшли у 12 областях України. Більшість з них мала місце у період з 13 по 20 травня, частина – у останній тиждень місяця.

Активіст(к)и та волонтер(к)и організовували та проводили тренінги для молоді, семінари та круглі столи, виховні години, вуличні акції, квести та вікторини, семінари для батьківської спільноти, вистави соціального театру, відео-лекторії та тематичні виставки, модерували дискусії, поширювали інформаційні матеріали, надані Благодійним Фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї». У м.Дніпро на каналі «Відкритий» у ефір вийшла передача «Особливості планування сім’ї для людей із інвалідністю».

Найбільш активно Тиждень планування сім’ї відзначили на Херсонщині, завдяки роботі організацій – членів Коаліції: ХОЦ «Успішна жінка», ГО «Громада UA», РБФ «Свята Ольга» (Гола Пристань, Херсонська обл.) та мережі центрів Херсонського обласного ЦСССДМ, що дозволило охопити більше 6 тисяч мешканців_ок Херсонщини з числа підлітків, учнівської, студентської молоді, загального населення.

Цього року до кампанії активно долучилася і мережа Клінік, дружніх до молоді, а також Центр сім’ї Солом’янської РДА міста Києва, Центр здоров`я м.Тернополя та УОЗ Тернопільської ОДА та Молодіжний центр “Lighthouse” (м. Полтава).
Детальну інформацію про кампанію, її основні меседжі та результати можна знайти на сторінці Всеукраїнської Коаліції з РЗ/ПС.