Заходи Проекту «Правда про жіноче здоров’я»

Тривають заходи в рамках проекту «Правда про жіноче здоров’я», який ВЖЕО «Проект Кешер» реалізує у партнерстві з Громадським радіо та за підтримки Grand Challenges Canada. Так, у квітні-травні вийшли завершальні випуски передач Громадського радіо, де залучені лікарі-експерти обговорювали різні аспекти жіночого здоров’я. Подкасти усіх тематичних ефірів можна знайти тут.

Окрім того, у кількох регіонах України пройшла низка заходів, спрямованих на навчання фахівців, дорослого населення та молоді щодо різних аспектів жіночого здоров’я. Зокрема, у Одесі в рамках Міського Дня здоров’я було організоване медичне консультування мешканок міста, відбувалися тренінги щодо РЗ та профілактики раку молочної залози; подібний захід пройшов пізніше для студентства Одеської національної архітектурно-будівельної академії та Одеської морської академії. Спільно із Одеською Клінікою, дружньою до молоді та Одеським відділенням Червоного Хреста для студентства Одеського політехнічного університету та Коледжу економіки і соціальної роботи Університету ім. Мечникова пройшли тематичні тренінги, а наприкінці травня пройшов тренінг для шкільних медичних сестер 32 навчальних закладів Одеси, де обговорювалися питання партнерства медиків, педагогів і психологів у реалізації програм щодо збереження здоров’я, гармонійного фізичного і психологічного розвитку школярів.

У Кривому Розі в рамках міського заходу до Дня Європи мешканки міста отримували інформацію з різних тем, пов’язаних зі здоров’ям, а 18-19 травня пройшли майстер-класи Наталі Силіної, лікаря гінеколога-ендокринолога, присвячені збереженню РЗ дівчаток дошкільного віку та дівчат на етапі дорослішання, здоров’я жінок репродуктивного віку. У Рівному на базі перинатального центру був організований День жіночого здоров’я: мешканки міста змогли відвідати майстер-класи, отримати консультації фахівців, взяти участь у тематичних тренінгах. У Дніпрі продовжилися тренінги з профілактики післяпологової депресії з породіллями та жінками. які готуються до пологів. А у Хмельницькому мав місце День здоров’я для студентів педагогічного університету та тренінг по збереженню психічного здоров’я та профілактиці професійного вигорання волонтерів «Проекту Кешер» «Здоров’я в фарбах». Детальна інформація про – на сайті та сторінці «Проекту Кешер».